قوانین استفاده از خدمات ایران کارت 24

كليه مطالب منتشره، محتويات سايت و پيوندهاي موجود با توجه به حداكثر توانايي و امكانات تحقيقاتي سايت در زمان انتشار كامل و صحيح مي باشند و نهايت كوشش در بروز رساندن اين اطلاعات بكار گرفته خواهد شد، ليكن با توجه به اختيارات سايت در تغيير مطالب يا رويه هاي خود در هر زمان و بدون اعلان قبلي ، تضميني در اين خصوص ارائه نخواهد شد.
بازديد كننده در هر بازديد موظف به كسب اطلاعات از تغييرات حاصل شده در هر يك از رويه هاي سايت و شرايط وتعهدات مربوط به بازديد از سايت و هريك از خدمات مي باشد.
ادامه بازديد، مراجعه مجدد و هرگونه استفاده از مطالب و خدمات به منزله پذيرش اين مفاد و تغييرات آنها تلقي خواهد شد. ليكن عدم كسب آگاهي توسط بازديد كننده موجب رفع مسئوليت هاي ناشي از اين مفاد نخواهد بود.
اين وبسايت مسئوليت بروز هرگونه مشکل (اعم از مالي و تکنيکي) که منشاء آن اطلاعات نادرست وارد شده توسط مشتريان و يا بازديدکنندگان باشد را از خود سلب مي نماید.

شرایط و تعهدات کلی استفاده از کارت های پرداخت بین المللی

بانك در هیچ شرایطی ، مسئولیت خریدهای انجام شده در قبال درخواست مشتری را به عهده نخواهد گرفت و انجام تحقیقات، اطمینان از صحت عملکرد فروشنده، کیفیت و کمیت کالا یا خدمات خریداری شده و شرایط استفاده از آن ها به طور مستقیم به عهده درخواست کننده می باشد و بانك قادر به بررسی هیچ یک از موارد فوق نخواهد بود
توزیع كننده و بانك در هر زمان در رد یا قبول هر سفارش در هر مرحله و به هر دلیل مختار می باشند، بدیهی ست در صورت رد سفارشات توسط بانك هزینه دریافت شده مسترد خواهد شد. استرداد هزینه درخواست کارت ظرف هفت روزکاری انجام خواهد شد.

درخواست کننده، مسئول اصلی سفارشات و پرداخت های صورت گرفته می باشد و می بایست شخصا از تطابق سفارش ارائه شده، با قوانین بین المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران اطمینان حاصل نماید و در صورت بروز تخلف کلیه مسئولیت های پاسخگویی در مراجع قانونی بر عهده درخواست کننده می باشد. چنانچه بانك در هر یک از مراحل انجام سفارش با موارد مشکوک و تخلف مواجه شود، بلافاصله مراتب را به مراجع ذی صلاح انعکاس خواهد داد. (توضیحات اضافه در ادامه همین تفاهمنامه می باشد)
بانك می تواند در هر زمان مفاد تعهدنامه را بدون اعلام قبلی، تغییر داده یا مفادی به آن اضافه یا کسر نماید.
كارت ها در زمان تحویل كاملاً قابل استفاده و فعال می باشند و در صورت بروز هرگونه مشكل احتمالی حین استفاده از كارت درخواست كننده موظف است موضوع را به پشتیبانی بانك صادر كننده و یا پشتیبانی محلی (توزیع كننده) اطلاع دهد.

تبصره ١: در مواردی كه بانك مشخص كند مشكل بوجود آمده ناشی از موارد مشروحه ذیل باشد، توزیع كننده هیچ مسوولیتی در مورد مشكل بوجود آمده نداشته و صرفاً در نقش اطلاع رسانی به درخواست كننده عمل خواهد كرد:

غیر فعال شدن حساب كارت به دلیل انجام فعالیت های مالی مشكوك، ارسال پول از منابع ممنوعه و یا نامعلوم
استفاده غلط از كارت ویا قصد سوء استفاده از امكانات كارت

تبصره ٢: در صورت غیر فعال شدن كارت به دلیل تشدید تحریم های بین المللی علیه ایران و یا تغییر قوانین بانک صادر کننده در این زمینه، واگذارکننده هیچ گونه مسئولیتی در قبال استرداد هزینه سفارش کارت و یا مبلغ موجودی کارت به مشتری نخواهد داشت.

تبصره ٣: كارت جزو اموال بانك صادر كننده می باشد و بانك این حق را برای خود محفوظ می داند كه در هر زمان كه صلاح بداند سرویس و خدمات خود را در مورد این كارت قطع كرده و استرداد كارت را درخواست نماید. در این صورت درخواست كننده باید سریعاً كارت را به بانك مسترد کند.

تبصره ٤: در صورت عدم استفاده و فعال سازی، کارت پس از گذشت دو ماه به صورت خودکار غیر فعال گشته و کاربر امکان استفاده مجدد از آن را نخواهد داشت. دریافت کارت جدید شامل پرداخت مجدد هزینه صدور می باشد.
استفاده از کارت شامل پرداخت هزینه های اعلام شده توسط صادر کننده کارت می باشد.
کاربر کارت موظف است در صورت سرقت و یا مفقود شدن کارت مراتب را هر چه سریع تر به صادرکننده اطلاع دهد.
شرکت هیچ تعهدی مبنی بر تمدید حتمی خدمات ارائه شده به کاربران قبلی (پس از پایان اعتبار کارت) و یا صدور کارت برای متقاضیان جدید، ندارد.

درصورت كامل نبودن اطلاعات، تا زمان كامل شدن آن مسئولیت عدم صدور كارت به عهده متقاضی خواهد بود.
دارنده کارت شخصاً موظف به حفظ کارت و اطلاعات مربوط می باشد و هر گونه ادعا مبنی بر فقدان آن و یا سوء استفاده از طریق غیر پذیرفته نیست.

وب سایت ها در قبول و یا رد کارت های صادرشده مختار بوده و هیچگونه مسئولیتی در ارتباط با عدم پذیرفته شدن کارتها متوجه صادرکننده نخواهد بود.
استفاده از کارت و کلیه حقوق و بهره برداری از آن متعلق به دارنده اصلی کارت که نام یا کد شناسایی وی بر روی آن حک گردیده می باشد و هر گونه استفاده از کارت توسط شخص و اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر تخلف میباشد و اشخاص مذکور متخلف محسوب می شوند و علاوه بر توقف ارائه خدمات موجب جریمه نقدی نیز خواهد شد.
پرداخت كلیه هزینه های رایج كارت به عهده درخواست كننده كارت می باشد.

توجه:

طبق قوانین و شرایط ذکر شده در این صفحه سفارش هر کدام از کارت های اعتباری، سیم کارت ها و سایر خدمات ما به منزله پذیرش این شرایط می باشد لذا پس از سفارش هر کدام از سرویس ها و کارت های پرداخت ارائه شده در وب سایت ما، به هیچ عنوان سرویس و یا کارت پرداخت سفارش داده شده قابل عودت نبوده و وجه آن به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

بازگشت به بالا