گواهینامه رانندگی بین المللی

دارای چیپ و دفترچه، 20 ساله

ویژگیهای گواهینامه رانندگی بین المللی

  • این گواهینامه که زیر نظر سازمان بین المللی اتومبیل رانی (IAA ) و مطابق کنوانسیون و قوانین مصوب سازمان ملل (UN) در مورد راه و ترافیک صادر می گردد، یک برگردان و ترجمه از گواهینامه رانندگی ملی شما بدون آزمون و تست رانندگی می باشد. گواهینامه بین المللی رانندگی نشان دهنده این است که شما در کشور خودتان یک گواهینامه رانندگی معتبر دارید.
  • این گواهینامه به هشت زبان رایج بین المللی دنیا (شش زبان رسمی سازمان ملل متحد: انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، روسی، عربی، چینی و همچنین دو زبان آلمانی و ژاپنی) ترجمه گردیده است و همچنین دارای دفترچه مجزا نیز می باشد.
  • طوری طراحی شده است که پلیس و دیگر مراجع قانونی در کشورهای گوناگون بتوانند گواهینامه شما را به زبان خودشان بخوانند و هویت شما را شناسایی نمایند و شما بتوانید بدون مشکل تردد نمایید. شایان ذکر می باشد که در کشورهای اورپایی گواهینامه رانندگی به عنوان معتبرترین مدرک شناسایی جهت اهراز هویت افراد بکار می رود.

توجه مهم: برای رانندگی در کشورهای غیر مقیم، علاوه بر داشتن این گواهینامه نیاز یه همراه داشتن گواهینامه اصلی که از کشور محل اقامت خود دریافت نموده اید نیز می باشد.

هزینه و نحوه صدور و ارسال

هزینه صدور و ارسال گواهینامه با اعتبار 20 ساله 200 دلار می باشد که نرخ دلاربه نرخ همان روز محاسبه خواهد شد

  1. اسکن رنگی از گواهینامه معتبر خویش (صادر شده از هر کشوری) ، با رزولوشن و فرمت : 300DPI | JPEG (کیفیت بالا) (به عنوان مثال: اگر درخواست گواهینامه پایه دو را دارید اسکن گواهینامه پایه دو مورد نیاز است)
  2. اسکن رنگی عکس رنگی 4 * 3 پرسنلی خویش با پشت زمینه سفید و با رزولوشن و فرمت : 300DPI | JPEG (کیفیت بالا) ( در صورتیکه عکس گواهینامه با عینک می باشد این عکس نیز حتما بایستی با عینک باشد )
  3. تکمیل و اسکن فرم ثبت نام گواهینامه به صورت دقیق با رزولوشن و فرمت : 300DPI | JPEG کیفیت بالا) دانلود فرم)
  4. اسکن رنگی پاسپورت با رزولوشن و فرمت : 300DPI | JPEG (کیفیت بالا)

مدت زمان 30 روز کاری برای صدور و ارسال

بازگشت به بالا