قوانین و مقررات

قوانین استفاده از خدمات ایران کارت 24

 • كليه مطالب منتشره، محتويات سايت و پيوندهاي موجود با توجه به حداكثر توانايي و امكانات تحقيقاتي سايت در زمان انتشار كامل و صحيح مي باشند و نهايت كوشش در بروز رساندن اين اطلاعات بكار گرفته خواهد شد، ليكن با توجه به اختيارات سايت در تغيير مطالب يا رويه هاي خود در هر زمان و بدون اعلان قبلي ، تضميني در اين خصوص ارائه نخواهد شد.
 • بازديد كننده در هر بازديد موظف به كسب اطلاعات از تغييرات حاصل شده در هر يك از رويه هاي سايت و شرايط وتعهدات مربوط به بازديد از سايت و هريك از خدمات مي باشد.
 • ادامه بازديد، مراجعه مجدد و هرگونه استفاده از مطالب و خدمات به منزله پذيرش اين مفاد و تغييرات آنها تلقي خواهد شد. ليكن عدم كسب آگاهي توسط بازديد كننده موجب رفع مسئوليت هاي ناشي از اين مفاد نخواهد بود.
 • اين وبسايت مسئوليت بروز هرگونه مشکل (اعم از مالي و تکنيکي) که منشاء آن اطلاعات نادرست وارد شده توسط مشتريان و يا بازديدکنندگان باشد را از خود سلب مي نماید.

شرایط و تعهدات کلی استفاده از کارت های پرداخت بین المللی

 • بانك در هیچ شرایطی ، مسئولیت خریدهای انجام شده در قبال درخواست مشتری را به عهده نخواهد گرفت و انجام تحقیقات، اطمینان از صحت عملکرد فروشنده، کیفیت و کمیت کالا یا خدمات خریداری شده و شرایط استفاده از آن ها به طور مستقیم به عهده درخواست کننده می باشد و بانك قادر به بررسی هیچ یک از موارد فوق نخواهد بود
 • توزیع كننده و بانك در هر زمان در رد یا قبول هر سفارش در هر مرحله و به هر دلیل مختار می باشند، بدیهی ست در صورت رد سفارشات توسط بانك هزینه دریافت شده مسترد خواهد شد. استرداد هزینه درخواست کارت ظرف هفت روزکاری انجام خواهد شد.
 • درخواست کننده، مسئول اصلی سفارشات و پرداخت های صورت گرفته می باشد و می بایست شخصا از تطابق سفارش ارائه شده، با قوانین بین المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران اطمینان حاصل نماید و در صورت بروز تخلف کلیه مسئولیت های پاسخگویی در مراجع قانونی بر عهده درخواست کننده می باشد. چنانچه بانك در هر یک از مراحل انجام سفارش با موارد مشکوک و تخلف مواجه شود، بلافاصله مراتب را به مراجع ذی صلاح انعکاس خواهد داد. (توضیحات اضافه در ادامه همین تفاهمنامه می باشد)
 • بانك می تواند در هر زمان مفاد تعهدنامه را بدون اعلام قبلی، تغییر داده یا مفادی به آن اضافه یا کسر نماید.
 • كارت ها در زمان تحویل كاملاً قابل استفاده و فعال می باشند و در صورت بروز هرگونه مشكل احتمالی حین استفاده از كارت درخواست كننده موظف است موضوع را به پشتیبانی بانك صادر كننده و یا پشتیبانی محلی (توزیع كننده) اطلاع دهد.
  تبصره ١: در مواردی كه بانك مشخص كند مشكل بوجود آمده ناشی از موارد مشروحه ذیل باشد، توزیع كننده هیچ مسوولیتی در مورد مشكل بوجود آمده نداشته و صرفاً در نقش اطلاع رسانی به درخواست كننده عمل خواهد كرد:

  غیر فعال شدن حساب كارت به دلیل انجام فعالیت های مالی مشكوك، ارسال پول از منابع ممنوعه و یا نامعلوم
  استفاده غلط از كارت ویا قصد سوء استفاده از امكانات كارت

  تبصره ٢: در صورت غیر فعال شدن كارت به دلیل تشدید تحریم های بین المللی علیه ایران و یا تغییر قوانین بانک صادر کننده در این زمینه، واگذارکننده هیچ گونه مسئولیتی در قبال استرداد هزینه سفارش کارت و یا مبلغ موجودی کارت به مشتری نخواهد داشت.

  تبصره ٣: كارت جزو اموال بانك صادر كننده می باشد و بانك این حق را برای خود محفوظ می داند كه در هر زمان كه صلاح بداند سرویس و خدمات خود را در مورد این كارت قطع كرده و استرداد كارت را درخواست نماید. در این صورت درخواست كننده باید سریعاً كارت را به بانك مسترد کند.

  تبصره ٤: در صورت عدم استفاده و فعال سازی، کارت پس از گذشت دو ماه به صورت خودکار غیر فعال گشته و کاربر امکان استفاده مجدد از آن را نخواهد داشت. دریافت کارت جدید شامل پرداخت مجدد هزینه صدور می باشد.
 • استفاده از کارت شامل پرداخت هزینه های اعلام شده توسط صادر کننده کارت می باشد.
 • کاربر کارت موظف است در صورت سرقت و یا مفقود شدن کارت مراتب را هر چه سریع تر به صادرکننده اطلاع دهد.
 • شرکت هیچ تعهدی مبنی بر تمدید حتمی خدمات ارائه شده به کاربران قبلی (پس از پایان اعتبار کارت) و یا صدور کارت برای متقاضیان جدید، ندارد.
 • درصورت كامل نبودن اطلاعات، تا زمان كامل شدن آن مسئولیت عدم صدور كارت به عهده متقاضی خواهد بود.
 • دارنده کارت شخصاً موظف به حفظ کارت و اطلاعات مربوط می باشد و هر گونه ادعا مبنی بر فقدان آن و یا سوء استفاده از طریق غیر پذیرفته نیست.
 • وب سایت ها در قبول و یا رد کارت های صادرشده مختار بوده و هیچگونه مسئولیتی در ارتباط با عدم پذیرفته شدن کارتها متوجه صادرکننده نخواهد بود.
 • استفاده از کارت و کلیه حقوق و بهره برداری از آن متعلق به دارنده اصلی کارت که نام یا کد شناسایی وی بر روی آن حک گردیده می باشد و هر گونه استفاده از کارت توسط شخص و اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر تخلف میباشد و اشخاص مذکور متخلف محسوب می شوند و علاوه بر توقف ارائه خدمات موجب جریمه نقدی نیز خواهد شد.
 • پرداخت كلیه هزینه های رایج كارت به عهده درخواست كننده كارت می باشد

 

 توجه :
طبق قوانین و شرایط ذکر شده در این صفحه سفارش هر کدام از کارت های اعتباری، سیم کارت ها و سایر خدمات ما به منزله پذیرش این شرایط می باشد لذا پس از سفارش هر کدام از سرویس ها و کارت های پرداخت ارائه شده در وب سایت ما، به هیچ عنوان سرویس و یا کارت پرداخت سفارش داده شده قابل عودت نبوده و وجه آن به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

 

درباره ما

آشنا کردن کاربران و علاقمندان به تجارت های نوین و همچنین واقعیت های دنیای مجازی و روش کسب و کار صحیح در آن یکی از اهداف عمده این مجموعه می باشد.

تماس با ما

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن: 44465006
مویایل: 09121977197