بانک اقتصاد نوین به دارندگان ویزا و مسترکارت خدمات ارائه می‌کند

گروه بازار‌پول- مدیر عامل بانک اقتصاد نوین گفت: این بانک به منظور ارائه سرویس به توریست‌ها و گردشگران خارجی به دارندگان کارت‌های ویزا و مستر خدمات بانکی ارائه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصاد نوین دکتر جلال رسول اف در مراسم افتتاح یکصد‌و پنجاهمین و چهارمین شعبه این بانک افزود:
به همین منظور 100دستگاه پایانه فروش مخصوص کارت‌های ویزا و مستر در کشور راه‌اندازی شده است که امکان برداشت از حساب را برای دارندگان این کارت‌ها فراهم می‌کند.
وی اظهار داشت: این پایانه‌ها در مراکز جهانگردی و توریستی راه‌اندازی شده و آماده ارائه سرویس به دارندگان این کارت‌ها است.مدیرعامل بانک اقتصاد نوین در ادامه در تشریح پیشرفت‌های این بانک در ماه‌های اخیر گفت: یکصد و پنجاه‌و چهارمین شعبه بانک روزگذشته درحالی راه‌اندازی شد که در چهار سال اول فعالیت بانک، تنها 24شعبه راه‌اندازی شده بود. به عبارتی بانک در چهار سال نخست فعالیت به طور متوسط سالانه 4شعبه راه‌اندازی کرده بود این در حالی است که در دو سال اخیر هر سال به طور متوسط 65 شعبه جدیدتوسط بانک اقتصاد نوین راه‌اندازی شده است.
وی گفت: طبق برنامه‌ تعداد شعب بانک اقتصاد نوین تا پایان مهر ماه امسال به 180شعبه می‌رسد که این تعداد در پایان سال 1387به 300شعبه خواهد رسید.
دکتر رسول اف درباره علت افزایش روزافزون شعب این بانک گفت: ایران کشور پهناوری است، به همین علت لازم است در کنار گسترش بانکداری الکترونیکی شبکه شعب بانک نیز گسترش یابد.
وی با اشاره به اینکه بانک اقتصاد نوین در بخش بانکداری الکترونیکی نیز به موقعیت‌های چشمگیری دست یافته است، گفت: بانک تا کنون نزدیک به یکصد هزار پایانه فروش راه‌اندازی کرده است که این تعداد در شبکه بانکی رکورد محسوب می‌شود و بی سابقه است.
مدیر عامل بانک اقتصاد نوین افزود: تعداد پایانه‌های فروش بانک نیز تا پایان سال به 150هزار دستگاه می‌رسد.
دکتر رسول اف درباره تعداد کارت‌ها و خودپردازهای بانک اقتصاد نوین نیز گفت: تعداد خودپردازهای بانک از مرز 400دستگاه گذشته است، در بخش کارت نیز تا کنون بالغ بر 4میلیون و 500هزار کارت برای مشتریان این بانک صادر شده است.
وی همچنین از عملیاتی شدن کارت اعتباری بانک اقتصاد نوین خبر داد و گفت: در مرحله نخست این کارت به تعداد محدود برای مشتریان ویژه هر شعبه صادر شد که در ادامه، کارت اعتباری براساس میانگین موجودی روزانه برای متقاضیانی که با شعب بانک همکاری نزدیک داشته باشند صادر می‌شود.
وی گفت: تا پایان سال 20هزار کارت اعتباری برای مشتریان بانک اقتصاد نوین صادر خواهد شد.
مدیرعامل بانک اقتصاد نوین در ادامه درباره فعالیت‌های ارزی این بانک نیز گفت: در 5ماه نخست امسال شعب بانک اقتصاد نوین 800میلیون دلار گشایش اعتبار اسنادی داشته‌اند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 5/2برابر شد نشان می‌‌دهد.
وی گفت: در بخش گسترش بانکداری بین‌المللی نیز اولین بانک مستقل متعلق به بانک اقتصاد نوین فروردین‌ماه امسال در عراق آغاز به کار کرد که فعالیت‌های این بانک در این مدت کوتاه نقش موثری در افزایش تعاملات دو کشور ایفا کرده است.
مدیرعامل بانک اقتصاد نوین افزود: همچنین تا پایان ماه مبارک رمضان بانک مستقل بانک اقتصاد نوین در کشور قرقیزستان نیز راه‌اندازی می‌شود علاوه بر اینکه تا قبل از پایان سال بانک مستقل بانک اقتصاد نوین در کشور اندونزی نیز راه‌اندازی خواهد شد.
دکتر رسول‌اف در ادامه درباره وضعیت تاسیس شرکت سرمایه‌گذاری مشترک با یک بانک خصوصی دیگر گفت: قرار است جزئیات تاسیس این شرکت در اولین جلسه شورای بورس مطرح شود که بعد از تایید این شورا شرکت سرمایه‌گذاری آغاز به کار می‌کند.
وی همچنین درباره سپرده‌ها و تسهیلات این بانک در پنج ماه نخست امسال گفت: سپرده‌های نزد شعب بانک از مرز 46هزار میلیارد ریال گذشت علاوه بر اینکه شعب بانک در مدت یاد شده 28هزار میلیارد ریال تسهیلات اعطا کرده‌اند.
لازم به ذکر است شعبه پارک ساعی به عنوان یکصد و پنجاه و چهارمین شعبه بانک اقتصاد نوین در خیابان ولیعصر، پایین‌تر از پارک ساعی، روبه‌روی هتل سیمرغ واقع شده است و آماده ارائه خدمات به مشتریان این بانک است.

منبع: دنیای اقتصاد

 

آخرین ویرایش در جمعه, 20 شهریور 1394 ساعت 09:54

درباره ما

آشنا کردن کاربران و علاقمندان به تجارت های نوین و همچنین واقعیت های دنیای مجازی و روش کسب و کار صحیح در آن یکی از اهداف عمده این مجموعه می باشد.

تماس با ما

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن: 44465006
مویایل: 09121977197